Den motorspesifikke utviklingen av programvaren for Abarth Tributo Ferrari gir mye moro og overbevisende tilleggsytelse. PowerBox for Abarth, test og opplev morroa.
Den sterke broren til Fiat 124 Spider får en brutal ytelse etter CPA gir den 215 Hk og 315 NM. Powerboksen gir den en kraftig økt forbikjøringshastighet og kjøreopplevelse.
Rett fra fabrikken direkte til CPA Performance - den nye Mercedes S-Klasse S500 W223 er blitt testet og har fått individuell programvareutvikling. En forbløffende effekt på over 500 HK og 630 Nm kan oppnås med tuningseksperten CPA.
Du kan oppnå en effektøkning på opptil 63 PS og 95 Nm med CPA chiptuning for din VW Golf VIII. Våre produkter er tilpasset den respektive motoren og kan derfor levere overbevisende resultater.
Test produktene for å øke effekten av CPA Performance og for å få en passende chiptuning for bilen din. Med PowerBox fra CPA kan du unne deg selv og bilen en kraft som gir ny kjøreglede.
Vi bruker informasjonskapsler for å sikre en best mulig online opplevelse. Hvis du fortsetter å bla gjennom nettstedet, samtykker du til bruken av informasjonskapsler.